fbpx

Z NAMI DOBRZE SIĘ UKŁADA

CZY TA PROPOZYCJA JEST DLA CIEBIE?

Jeśli prowadzisz lub planujesz uruchomienie działalności w zakresie:

– realizacji tarasów wentylowanych z płyt tarasowych

– realizacji tarasów drewnianych lub kompozytowych na legarach

– sprzedaży płyt tarasowych

– sprzedaży desek tarasowych

Sprawdź w czym możemy Ci pomóc.

CO DLA CIEBIE MAMY

WYSOKIEJ JAKOŚCI PRODUKTY

Nasze produkty posiadają Krajową Ocenę Techniczną wystawioną przez Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie. Krajowa Ocena Techniczna dokumentuje pozytywną ocenę właściwości użytkowych dla wyrobu budowlanego które mają wpływ na spełnienie wymagań przez obiekty budowlane w których wyrób będzie stosowany.

PrzYJAZNE WARUNKI HANDLOWE

Na naszej stronie prezentujemy ceny detaliczne produktów. Dla partnerów współpracujących z nami oferujemy stały rabat od cen prezentowanych na stronie, z możłiwością indywidualnie ustalanych cen w przypadku zakupów niezbędnych do obsługi lub realizacji dużych inwestycji.

ZESTAW PRODUKTÓW DEMONTRACYJNYCH

Na potrzeby prezentacji produktu klientowi końcowemu możemy przygotować zestaw zawierający wsporniki najpopularniejszym rodzajów w dostępnych aktualnie rozmiarach wraz z akcesoriami dodatkowymi.

DORADZTWO I WSPARCIE PROJEKTOWE

Bez względu na to, czy w grę wchodzi mały projekt balkonu dla indywidualnego klienta czy zaplanowanie realizacji kilkudziesięciu balkonów w inwestycji deweloperskiej możesz liczyć na wsparcie naszego biura projektowego w odpowiednim dobraniu niezbędnych do ich realizacji elementów.

NAJLEPSZA OBSŁUGA

To co jest istotne dla klientów indywidualnych może się okazać bardzo ważne również dla Ciebie. Od zawsze oferujemy wszystm naszym klientom 3 niezbywalne wartości.

SZYBKA WYSYŁKA

99% zamówień realizujemy w ciągu 24h. Większość jest gotowa do wysłania w dniu złożenia zamówienia.

WYSOKA DOSTĘPNOŚĆ

W naszym magazynie mamy ponad 40 000 produktów gotowych do odbioru lub wysyłki.

MOŻLIWOŚĆ ZWROTU

Niewykorzystane elementy możesz zwrócić nawet w ciągu 60 dni. Masz prawo się zabezpieczyć.

CO O NAS PISZĄŻeby tak działały wszystkie firmy w Polsce. Jakość i podejście do klienta 100% satysfakcji. produkty bardzo dobrej jakości. niezdecydowanym szczerze polecam.
Bartłomiej Kowalski


Rewelacyjny kontakt i doskonała obsługa. Szybka wysyłka, pełna dokumentacja i rynkowa cena. Tylko polecić to za mało. Zachęcam do zakupów i kontaktu z PostawNaTaras/freshome.pl
Tomasz Kozłowski


Szczerze polecam zakupy w PostawNaTaras. Zamówienie zrealizowane w tempie błyskawicznym, dobra cena oraz jakość nie budząca zastrzeżeń, no i nikt tak ładnie nie podziękuje ci za zamówienie jak Pan Karol 🙂
Piotr Basaj

NA CO JESZCZE MOŻESZ LICZYĆ

Wciąż poszerzamy nasze wpływy i rozwijamy naszą stronę, którą w sezonie odwiedza ponad 10.000 użytkowników.

KONTAKT DO POTENCJALNEGO KLIENTA

Ze względu na lokalizacje i ograniczone zasoby nie jesteśmy w stanie zająć się realizacją wszystkich zleceń. Aby żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi łączymy klientów zainteresowanych realizacją tarasu z wykonawcami, którzy mogą podjąć się takiego zadania.

WIĘKSZA WIDOCZNOŚĆ TWOJEJ OFERTY

Już wkrótce na naszej stronie podzielimy się publicznie bazą współpracujących z nami sklepów i wykonawców aby zainteresowani klienci mogli CIę znaleźć jeszcze szybciej.

PROMOCJA TWOICH REALIZACJI

Jeśli podzielisz się z nami zdjęciami i opisami Twoich doświadczeń podczas realizacji tarasu informacje te trafią do potencjalnych klientów również poprzez nasze media społecznościowe.

CHCESZ POROZMAWIAĆ O SZCZEGÓŁACH?

Po prostu zadzwoń: 734 06 06 46 lub zostaw swój numer telefonu. Oddzwonię najszybciej jak będzie to możliwe.

Niech Ci się układa 🙂

Karol Jurczyk

ODWIEDŹ NAS

ul. Łagiewnicka 52

30-347 Kraków

Pracujemy zwykle od 8.00 do 16.00 jednak często spotykamy się z klientami w miejscu realizacji dlatego wybierając się do nas zadzwoń wcześniej aby umówić spotkanie.