fbpx

ZASADY ZWROTÓW

Każdy może się mylić, szczególnie jeśli chodzi o właściwe określenie ilości lub wysokości potrzebnych do realizacji wsporników. Dlatego dajemy Ci możliwość zwrotu zakupionych elementów w ciągu 60 dni od daty zakupu.

ZASADY

TERMIN

Zgodnie z obowiązującymi przepisami masz prawo odstąpić od umowy sprzedaży bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od dnia fizycznej dostawy zakupionych przedmiotów.

W postawanataras.pl zmieniamy zasady i dajemy Ci 60 dni na zwrot niewykorzystanych produktów.

ZAsaDY

Zwrotowi podlegają produkty nie noszące śladów używania.

Zadbaj o to aby zwaracane produkty były kompletne oraz nie nosiły śladów wyraźnych zabrudzeń, na które mogły być narażone podczas budowy.

PROCEDURA

Aby skorzystać z prawa do zwrotu po prostu wyślij lub dostarcz osobiście zwracane elementy pod adres:

  • postawnataras.pl
  • freshome.pl sp. z o.o.
  • ul. Łagiewnicka 52
  • 30-417 Kraków
  • Przesyłki powinny zostać oznaczone dopiskiem „ZWROT”
WERYFIKACJA PRZESYŁKI

Po otrzymaniu zwrotu przygotujemy protokół wraz z dokumentacją fotograficzną w którym poinformujemy Cię o ilości oraz stanie odebranych elementów.

ZWROT ŚRODKÓW / PŁATNOŚĆ

Po akceptacji przygotowanego protokołu oraz dokumentu korygującego otrzymasz zwrot środków wynikający z korekty przelewem na wskazany rachunek bankowy.

Zwrot środków realizowany jest w ciągu nie więcej niż 14 dni kalendarzowych.

PYTANIA

Czy muszę wypełniać specjalny dokument zwrotu?

Nie, wystarczy, że prześlesz / dostarczysz zwracane produkty do naszego magazynu. Protokół zwrotu przygotujemy sami po dostarczeniu produktów.

Oczywiście możesz przygotować listę zwracanych produktów w postaci wiadomości email przesłanej na adres kontakt@postawnataras.pl lub korzystając z formularza zwrotu DOC lub PDF i przesłaniu go w wiadomości e-mail na adres kontakt@postawnataras.pl lub pocztą tradycyjną na adres postawnataras.pl – freshome.pl sp. z o.o. ul. Łagiewnicka 52, 30-417 Kraków.

Czy mogę skorzystać z pomocy przy organizacji wysyłki?

Tak. Możemy zorganizować przesyłkę kurierską zwracanych wsporników do naszego magazynu. Aby skorzystać z takiej pomocy przygotuj paczkę oraz prześli do nas jej wymiary oraz wagę.

Pojedyncza paczka nie powinna przekraczać wymiarów 50x60x50 oraz wagi 30 kg.

Koszt wysyłki każdej paczki uwzględniony podczas rozliczania zwrotu to 20 zł.

ODWIEDŹ NAS

ul. Łagiewnicka 52

30-347 Kraków

Pracujemy zwykle od 8.00 do 16.00 jednak często spotykamy się z klientami w miejscu realizacji dlatego wybierając się do nas zadzwoń wcześniej aby umówić spotkanie.