fbpx

Narzędzia: Kalkulator wsporników i płyt tarasowych

utworzone przez | FAQ, Tarasy z płyt

Jeśli chcesz szybko obliczyć ilość przybliżona ilość niezbędnych wsporników oraz płyt do realizacji Twojego tarasu przygotowaliśmy dla Ciebie kilka kalkulatorów, które pozwolą Ci szybko uzyskać niezbędne informacje.

Z pośród poniższych propozycji kliknij wybrany układ aby przejść do właściwego kalkulatora.

Dla płyt kwadratowych lub prostokątnych o dłuższym boku do 60 cm w klasycznym układzie „w szachownicę”.

Dla płyt kwadratowych lub prostokątnych o dłuższym boku do 80 cm wymagających dodatkowego podparcie płyty, układanym w klasycznym układzie „w szachownicę”.

Kalkulator wsporników i płyt dla płyt prostokątnych 45×90, 30×120 oraz 40×120 cm układanym w klasycznym układzie „w szachownicę”.

Pamiętaj!

Jeśli zdarzy Ci się zamówić „za dużo” wsporników i po realizacji tarasu część z nich pozostanie niewykorzystana, może zwrócić je do nas nawet w ciągu 60 dni od daty zakupu.

Może oczywiście wysłać do nas wymiary i zdjęcia Twojego tarasu a przygotujemy dla Ciebie propozycję układu, który uwzględni warunki, których nie da się policzyć prostym kalkulatorem.

Kalkulator wsporników i płyt dla płyt kwadratowych lub prostokątnych o dłuższym boku do 60 cm układanym w klasycznym układzie "w szachownicę".

Kalkulator wsporników i płyt dla płyt kwadratowych lub prostokątnych o dłuższym boku do 80 cm wymagających dodatkowego podparcia płyty, układanym w klasycznym układzie "w szachownicę".

Kalkulator wsporników i płyt dla płyt prostokątnych 45x90, 30x120 oraz 40x120 cm układanym w klasycznym układzie "w szachownicę".

Pamiętaj!

Jeśli zdarzy Ci się zamówić „za dużo” wsporników i po realizacji tarasu część z nich pozostanie niewykorzystana, może zwrócić je do nas nawet w ciągu 60 dni od daty zakupu.

ODWIEDŹ NAS

ul. Łagiewnicka 52

30-347 Kraków

Pracujemy zwykle od 8.00 do 16.00 jednak często spotykamy się z klientami w miejscu realizacji dlatego wybierając się do nas zadzwoń wcześniej aby umówić spotkanie.