fbpx

WSPORNIKI POD LEGARY

Tradycyjne tarasy na nowym poziomie.

REGULOWANE WSPORNIKI POD LEGARY

– z adapterem do montażu legara w komplecie

Taras na legarach to popularny sposób na stworzenie przytulnej i estetycznej przestrzeni w ogrodzie. Legary to poziome belki, na których opierają się deski tarasowe. Legary mogą być wykonane z różnych materiałów, takich jak drewno, kompozyt czy aluminium.

Wsporniki pod legary to elementy, które umożliwiają regulację wysokości ułożenia legarów tarasowych na różnych rodzajach podłoża.

Zalety układania legarów na wspornikach:

  • Zapewniają stabilność i wytrzymałość konstrukcji tarasowej.
  • Ułatwiają montaż i poziomowanie legarów.
  • Chronią drewno przed wilgocią.
  • Pozwalają na korektę wysokości tarasu nawet po jego ułożeniu.

Wsporniki pod legary mogą mieć różne zakresy regulacji, od 10 mm aż do ponad 40 cm. Wsporniki pod legary układa się na twardym stabilnym podłożu a w przypadku zastosowania wsporników na mocuje się do bloczkach lub fundamentach betonowych istnieje możliwość ich trwałego przytwierdzenia do podłoża. Legary montuje się do wsporników za pomocą odpowiednich wkrętów.

Jak oceniają nas klienci

Żeby tak działały wszystkie firmy w Polsce. Jakość i podejście do klienta 100% satysfakcji. produkty bardzo dobrej jakości. niezdecydowanym szczerze polecam.

Bartłomiej Kowalski

Rewelacyjny kontakt i doskonała obsługa. Szybka wysyłka, pełna dokumentacja i rynkowa cena. Tylko polecić to za mało. Zachęcam do zakupów i kontaktu z PostawNaTaras/freshome.pl

Tomasz Kozłowski

Szczerze polecam zakupy w PostawNaTaras. Zamówienie zrealizowane w tempie błyskawicznym, dobra cena oraz jakość nie budząca zastrzeżeń, no i nikt tak ładnie nie podziękuje ci za zamówienie jak Pan Karol 🙂

Piotr Basaj

ODWIEDŹ NAS

ul. Łagiewnicka 52

30-347 Kraków

Pracujemy zwykle od 8.00 do 16.00 jednak często spotykamy się z klientami w miejscu realizacji dlatego wybierając się do nas zadzwoń wcześniej aby umówić spotkanie.