fbpx

TARASY WENTYLOWANE
NA LEGARACH

Tradycyjne tarasy na nowym poziomie.

NATURALNE MATERIAŁY
)
WYSOKI POZIOM
WYSOKA WYTRZYMAŁOŚĆ

Zalety tarasów wentylowanych

Instalacje pod tarasem

Dzięki zastosowaniu powierzchni tarasu opartej na regulowanych wspornikach, jest możliwe przeprowadzenie instalacji pod posadzką. W ten sposób kable i przewody mogą zostać bez przeszkód rozmieszczone pod powierzchnią posadzki, umożliwiając swobodny dostęp do nich w każdym momencie.

Dodatkowa izolacja termiczna

Dzięki zastosowaniu systemu wsporników regulowanych, izolacja termiczna jest bardziej skuteczna. Przestrzeń pomiędzy posadzką a izolacją umożliwia ciągłą cyrkulację powietrza, co zwiększa trwałość izolacji.

Szybkie odprowadzanie wody

Dzięki zastosowaniu szczelin pomiędzy płytami, woda może swobodnie i szybko odpłynąć z powierzchni posadzki. Dzięki temu unika się zalegania wody na powierzchni tarasu.

Niższy ciężar

W przypadku posadzek podniesionych na wspornikach regulowanych, nie jest konieczne stosowanie wielu ciężkich, klejonych warstw. Lekka konstrukcja tego rodzaju posadzek pozytywnie wpływa na czas oraz koszty realizacji tarasu.

Równa powierzchnia

Zastosowanie regulowanych wsporników tarasowych umożliwia bardzo łatwe wyrównanie poziomu posadzki. Konstrukcja ta charakteryzuje się stabilnością oraz idealnie równą powierzchnią niezależnid od podłoża.

Szybka wymiana uszkodzonej nawierzchni

Dzięki zastosowaniu wsporników tarasowych, wymiana uszkodzonej płyty jest łatwa i szybka, bez konieczności przeprowadzania zaawansowanych prac budowlanych.

WSPORNIKI REGULOWANE POD LEGARY

– z adapterem do montażu legara w komplecie

PROJEKT & DOSTAWA & REALIZACJA

 

Może nie czujesz się na siłach aby samodzielnie zająć się realizacją swojego tarasu.

Po prostu odezwij się do nas.

Stale współpracujemy z sprawdzonymi wykonawcami, którzy chętnie pomogą Ci w  realizacji Twoich planów.

ODWIEDŹ NAS

ul. Łagiewnicka 52

30-347 Kraków

Pracujemy zwykle od 8.00 do 16.00 jednak często spotykamy się z klientami w miejscu realizacji dlatego wybierając się do nas zadzwoń wcześniej aby umówić spotkanie.